No ale jak Ty kupowałeś swojego Corta to $$ i chleb był po 1,5zł a teraz jest po 3zł... no to i cena w sklepach ...i na rynku wtórnym musiała wzrosnąć. Poza tym pamiętaj, że każdy sprzedający rozlicza się z fiskusem więc koszta rosną 
P.S mam nadzieję, że odczytujesz sarkazm w mojej wypowiedzi?

P.S mam nadzieję, że odczytujesz sarkazm w mojej wypowiedzi?

...mO_Om...
Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."