Czyscioszek jak najbardziej, widziałem dla niego glownie zastosowanie do może jazzu, funku, soulu wszędzie gdzie nie ma konieczności niszczenia publiki brudnym soundem. A Ty masz tone punchu i jakiejś sily, której ja bym nigdy nie dal rady wzbidzic w tym wzmaku, jestem pewien. Poza tym spodziewałbym się jakiegoś SVT3 Pro bardziej niż Tone Hammer w waszej stylistyce, a tu niespodzianka. Dobry bas plus dobry basista to wszystko co potrzebujesz, reszta to detale. Tym bardziej szacunek.
Ampegi mi nie podchodza, cos mi tam nie gra. Sam uzywam starego tranzystorowego TE plus paki Peavey 410, starej. Zaorane to jak skarpety Bura, ale gra.
Raz gralem na Mesie lampowej i lodowce Mesy, to tez mi pasowalo.
...kombo Hartke HD50 w domu tez mi pasuje, ach te male wymagania.
Liczba postów: 16401
Liczba wątków: 6
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
3
Nie nie. Chodzi o brzmienie. Płaskie i muliste.
Gram na nerwach.
Liczba postów: 10
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2015
Reputacja:
0
Piosneczka zrobiona całkowicie na iPhone 4S i Garageband.
Oczywiście z Precelkiem Fenderka na pierwszym planie :-)
Video złożone na starym laptoku.
Liczba postów: 4394
Liczba wątków: 7
Dołączył: May 2014
Reputacja:
0
https://soundcloud.com/siberianhusky-1/r...-blablabla
Aaand another one. Trochę bębny wyszły za głośno, ale trudno.

Kolejne amatorskie nagranie ukazujące różnorodność brzmień jednego instrumentu, skupiając się na miąsku singla pod mostem w solówce.
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0
Hammond L100 | Leslie 760
'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic
'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30